Je tomu len zopár dní, čo sa trojlístok z Farmy, ktorý nepochyboval o svojom víťazstve v reality šou, nadobro rozpadol. Po Michaele Štefánikovej, ktorá statok opustila ešte 16. novembra, o svoju pozíciu prišla aj “kráľovná” Táňa. Farmárovi týždňa Petrovi tak ostali iba oči pre plač, a ako sa zdá, aj priestor pre nekonečný hnev.

Uplynulý piatok sledovali všetci diváci reality šou Farma prvý zmiešaný duel medzi Martinom Šmahelom a Táňou Brunayovou. Napínavý boj o “prežitie” snáď najviac zasiahol farmára týždňa Petra, ktorý v porazenej súťažiacej našiel svoju spriaznenú dušu a v drsnej relácii bola jeho jediným blízkym človekom. Naopak, ostatní účastníci šou neskrývali svoje nadšenie, že ako víťaz odchádzal práve fitnessák, pričom napätie a nechuť v tvári Petra bila doslova do očí.

Po návrate na statok čakala na farmárov skupina Mafia Corner, jedlo a alkohol, z ktorého si dopriali všetci naradostení súťažiaci. Kým si ostatní užívali zábavu a tancovali, Peter iba neprítomne hľadel pred seba a s poriadnou dávkou napätia do seba hodil pohár vína. Harezník sa dal napokon do reči s Karin Dvořákovou, ktorej prezradil svoje temné plány, pričom taktiku v jeho hre vystriedal skôr pocit urazeného malého chlapca. “Ja pritvrdím. ….. že pritvrdím. Ma tu znenávidíte všetci, to si píš,” povedal pred blond súťažiacou, ktorá sa neveriacky snažila odľahčiť situáciu.

Peter však nemienil ustúpiť a vo svojich “vyhrážkach” pokračoval ďalej: “Doteraz som plával, počúvaj, doteraz som plával, ale teraz už idem natvrdo. Budem likvidačný po každom. Je mi to šumafuk. Teraz ako… Doteraz som neriešil nič, ale teraz.. Ako vy ma nepoznáte, aká som ja povaha, ale.. Nerobili ste? Dobre. Nie naplno, mohli ste dať viac?” pýtal sa s pletúcim jazykom Karin. “Dáte! Renáta? tá sa v kuchyni zoderie! To si píš! 

Ako sa zdá, Peter absolútne nepochybuje, že sa stane opäť farmárom týždňa, pričom po vyhrážkach, že za sluhu opäť nominuje Renátu Greschner, priznal, že Martin Šmahel sa ním stane znova tiež. “Nie som pomstychtivý, ale človek im chce dobre, ale nie,” dodal. Nuž, Peter evidentne stále nedokáže prekusnúť športovcovu pamätnú vetu: “Ty z pozície kráľa si ma postavil do pešiaka, ale odokryl si kráľovnú a ja ti ju teraz beriem.”

Zdroj: Markiza.sk | Video: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/ farma2018_official,  tvmarkizaofficial