Vylúčená Romana Tabák si v parlamente presadla: Útočisko našla pri…!

Dátum:

Poslankyni Romane Tabák sa stalo osudným hlasovanie o vzatí Roberta Fica do väzby, ktorého sa aktívne nezúčastnila, aj keď sa nachádzala v pléne. V týchto dňoch tak musí niesť následky, keďže v strane OĽaNO už viac nie je vítaná. Žena, ktorú Igor Matovič kedysi označil za silnú posilu v hnutí, je dnes veľkým sklamaním.

Romana Tabák sa vyjadrila, že sa odmieta podieľať na politickej pomste a vzatie obvineného Roberta Fica do väzby nepodporila. Spoločne s Katarínou Hatrákovou, ktorá sa pri hlasovaní zdržala, bola oficiálne vylúčená z klubu OĽaNO. Na rozdiel od kolegyne sa poslankyňa rozhodla zmeniť svoje miesto v parlamente.

Momentálne už totiž sedí medzi nezaradenými poslancami pri členoch mimoparlamentnej strany Hlas-SD. Petra Pellegriniho však mala prekvapiť knižka, ktorú mala na stole s nápisom ,,Buď hlasom“. Podľa jeho slov zostal prekvapený, no spozornel. Má totiž informácie, že bývalá tenistka má bližšie k strane Sme rodina.

Zdá sa, že 30-ročná blondínka nestratila sebavedomie, aj keď jej ďalšie politické pôsobenie je otázne. Potvrdzuje to i jej najnovšie vyjadrenie, keď hrozilo, že bude vylúčená z OĽaNA, čo sa napokon aj stalo. ,,Určite dostanem ponuku z nejakého iného klubu,“ povedala novinárom so širokým úsmevom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk, YT/Aktuality.sk  |  Foto: FB/Romana Tabak, TV JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...