Koncom decembra predstavila TV Markíza celebritných účastníkov novej reality šou Survivor, kde sa objaví nielen 12 neznámych súťažiacich z Čiech a Slovenska, ale aj osobnosti zo sveta šoubiznisu a športu. Jednu z nich však majú diskutujúci na sociálnych sieťach poriadne v zuboch.

Našu krajinu budú v Dominikánskej republike zastupovať víťazka Farmy 12 Xénia Gregušová, hviezda Love Islandu Nathan Christián Dzaba, bývalý YouTuber Daniel „GoGo“ Štrauch, MMA zápasník Gábor Boráros a športovkyňa Veronika Havlík. Kým Xénia mala spočiatku problém s partnerom Lukášom Stanislavom, ktorý z jej účasti v šou nebol dvakrát nadšený, napokon dali aj s GoGom vyjadrenie, prečo vlastne prijali pozvanie do súťaže.

Kým diváci Markízy budúcich súťažiacich ako tak prijali, výrazný problém majú predovšetkým s čokoládovým krásavcom Nathanom, ktorý len nedávno ukončil svoje pôsobenie v reality šou Love Island. Ešte predtým však mienil bojovať o titul Superstar, a taktiež bol súčasťou Svadby na prvý pohľad. Ako sa zdá, Nathan baží po sláve a ako sám priznal, pozornosť kamier mu učarovala.

„Prijal som to kvôli tomu, pretože tam je teplo, je to opäť nový ostrov, teraz prežitia. A tam, kde je teplo, tam je Nathan,” povedal o sebe v tretej osobe. “Chcel som si trošku oddýchnuť od toho, ale si myslím, že to zase bude niečo príjemné a nová skúsenosť, takže bude to iný druh súťaže, iný druh reality šou, tak si myslím, že to bude fajn a úprimne si to užívam, tú pozornosť tých kamier,“ prezradil pre Markízu Nathan.

Bývalý futbalista je dokonca presvedčený, že by mohol súťaž vyhrať, nakoľko pochádza z Afriky a bojovať s nepriaznivými podmienkami má doslova v krvi. „Som z Afriky a do takýchto ťažkých podmienok som sa narodil, takže by som mal byť o krok vpred pred ostatnými,“ hovorí nekonflitkný futbalista.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial