Vyostrený protest v Bratislave: Ľudia žiadajú odstúpenie Matoviča!

Dátum:

V utorok (17. novembra) na poludnie začalo na námestí SNP v Bratislave protestné zhromaždenie, pričom prítomní najskôr vyjadrovali len svoj nesúhlas s nosením rúšok či vládnymi opatreniami. Potom, ako sa na mieste zoskupili stovky Slovákov, však atmosféra zhustla, pričom ulicami hlavného mesta odznievajú poriadne ostré slová!

Napriek skutočnosti, že je na Slovensku aktuálne vyhlásený núdzový stav, 31. výročie Nežnej revolúcie sa nesie v znamení protestov. V uliciach Bratislavy sa v utorok zoskupili stovky občanov, ktorí prišli na námestie SNP a neskôr pred prezidentský palác vyjadriť svoju nespokojnosť s vládou, pričom vulgárne slová padali aj na hlavu prezidentky Zuzany Čaputovej. Burácajúci dav vyzýval nielen ju, ale predovšetkým premiéra Igora Matoviča, aby podali okamžitú demisiu.

Ďalšie skupiny ľudí sa mobilizovali aj pred Hlavnou stanicou či Úradom vlády, kým pri Prezidentskom paláci zasahovala polícia. Stalo sa tak potom, čo protestujúci mienili namontovať reproduktory, taktiež je na mieste počuť vybuchovať petardy. Krátko pred 16.00 hodinou sa na Hodžovo námestie začali presúvať radikálne skupiny, kde podľa portálu Aktuality.sk medzi davom narastala agresivita a sú tu tisíce ľudí. Pred Úradom vlády sa momentálne nachádzajú desiatky ťažkoodencov s ochrannými štítmi i policajti na koňoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/HN | Foto: FB/I.M., YT

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...