Reality šou Farma 13 už o pár dní spozná svojho víťaza, pričom z uplynulého duelu vypadla po jednoznačnej prehre súťažiacia Terézia Vargová. Tá sa na statku ohriala len krátke tri týždne, počas ktorých však rozhodne upútala pozornosť divákov. 

29-ročná mamička Tete sa do šou prihlásila už pred dlhými rokmi, keď mala v záujme zúčastniť sa prvej série Farmy, avšak pred televíznymi obrazovkami zažiarila až o niekoľko rokov neskôr. Ako čiernovláska prezradila, prvoradá je pre ňu rodina, pričom verila, že po pôsobení na statku na ňu bude otec hrdý.

Opak sa však stal pravdou a po opakovaných taktikách, alkoholických opojeniach a vášnivej noci s Michalom Bučkom ju doma zrejme neprivítali práve s otvorenou náručou. ,,Fakt tam človek maká od rána do večera, niekedy do noci. A bohužiaľ, je to tak nastrihané, že tam málo vidno prácu, čo ma mrzí, takže som mu tam veľa nedokázala. Dokázala som tam maximálne to, že sa viem dobre ožrať a spraviť to, čo som spravila,“ povedala Martinovi Šmahelovi vo Farme X-tra.

,,Poviem na rovinu, otec je veľmi nahnevaný. Nedosiahla som to, čo som chcela. Dosiahla som pravý opak. Len ma to mrzí. Nemrzí ma, čo sa stalo, mrzí ma to, ako to bolo poňaté, ako to bolo vidno. Lenže ľudia sú tak zlí, že mu vyvolávajú a nie známi dokonca, ale ľudia zo Slovenska si ho našli cez moju sociálnu sieť, že kto to je a zahanbujú ma. Robia zo mňa najväčšiu **** na Slovensku,“ prezradila Tete s tým, že si od divákov vyslúžila poriadnu kritiku, s ktorou nekontaktovali len ju samotnú, ale dokonca aj priamo jej otca. ,,Verím, že mi dá otec šancu a vysvetlím mu to,“ dúfa Tete.

Farmu X-tra s Tete si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza