V poradí desiatom dueli sa v aréne streli Kristi “Kika“ Dali a Nicoletta “Nika“ Tóthová. 32-ročná fotomodelka mnohých divákov prekvapila, keď sa jej podarilo vyhrať duel, v dôsledku čoho sa mohla vrátiť na statok. Nika oficiálne opustila hru, pričom si chvíle na slobode zrejme výborne užíva.

Odchod východniarky zasiahol predovšetkým Robiňa, ktorý sa stal následne farmárom týždňa. Po vypadnutí len veľmi ťažko niesol, že pri sebe nemá milovanú osobu, pričom sa vo videovizitke niekoľkokrát posťažoval, že na statku ostal vlastne sám.

Nika si však život bez farmy naplno užíva v kruhu svojej rodiny. Dokonca sa stretla aj s bývalými farmármi, s ktorými si určite mala čo povedať. Je však prekvapením, že si zrejme padla do oka s exkolegom Máriom Krkoškom, ktorého všetci poznajú pod prezývkou “Majky“.

Práve on totiž na sociálnej sieti odpovedal fanúšikom na otázky. Jedna zo slečien sa opýtala, či má mladík priateľku alebo je práve Nika jeho milovanou polovičkou. Jeho odpoveď mnohých prekvapila. ,,Nika je moja žena,“ zareagoval Majky, pričom zverejnil záber, kde je v objatí s brunetkou. Aj keď ide v tomto prípade zrejme len o žart, isté však je, že toto Robiňa pravdepodobne nepoteší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/mario_ammon  |  Foto: Instagram/mario_ammon, markiza.sk, YouTube/Televízia Markíza