Uplynulý piatok sa na obrazovkách televízie Markíza uskutočnil v poradí už druhý duel, po ktorom musel statok opustiť sympatický západniar Martin Kollár z Handlovej. Ako uviedol 20-ročný herec v internetovej relácii Martina Šmahela Farma X-tra, do ďalšej série by sa už neprihlásil, no má absolútne jasno v tom, kto by mal byť víťazom celej 11. série!

Martin Kollár sa prihlásil do reality šou Farma, aby prekonal sám seba a pokoril svoj panický strach zo zvierat. Aj keď často so slzami v očiach, no mladý Handlovčan statočne bojoval s krutými podmienkami na markizáckom statku, kde mu bola od prvého dňa veľkou oporou farmárka Kristína. Práve k výraznej fotomodelke si vytvoril vypadnutý súťažiaci najbližší vzťah, nakoľko ho nielen podporovala, ale často mu aj pomáhala s bežnými úlohami. Kristi si následne mimoriadne obľúbili i mnohí televízni diváci, ktorí uznali, že za jej na prvý pohľad vyzývavým výzorom sa ukrýva „správne dievča“ s triezvymi názormi a pohľadom na svet.

To, že zdanlivý úsudok môže klamať, priznal v relácii Martina Šmahela aj samotný Kollár, ktorý vždy dokonale nastajlovanú farmárku označil za svoju favoritku šou. „Keď som ju videl prvýkrát, tak som si myslel, že ona nebude robiť, ona sa bude prezliekať, bude sa tam prechádzať a tak, ale my sme si hneď od začiatku sadli. Som videl, aká je pracovitá, veľmi mi tam pomáhala, nebála sa tých zvierat, kydala hnoj, všetko a sa tam zabávala. Podľa mňa Farma nie je len o práci, ale aj o zábave a jak to zvládať a podľa mňa Kika to zvládala super,“ uviedol prajný Martin. Ako však dodal, nenahnevalo by ho ani, keby sa stal víťazom Vlado, s ktorým sa stihol porozprávať v duelantskej chatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma X-tra s vypadnutým Martinom

Zdroj: Markiza | Foto: YouTube, Instagram/farma.markiza | Video: YouTube