Televízia Markíza prišla s príchodom jesene s novou reality šou, ktorá sa stretla s pozitívnou odozvou publika. Love Island má za cieľ spárovať mladých ľudí, pričom jedným z tých, ktorí hľadali lásku, bol aj fotograf Petr. Žiaľ, napriek tomu, že vystriedal pred kamerami viacero partneriek, šou musel už pred časom opustiť.

To však, ako sa zdá, Petrovi neuškodilo, práve naopak. Výrazný mladík sa dnes totiž pýši novou priateľkou, ktorou je krásna podnikateľka Juliana. Ako prezradil, stretnúť sa mali ešte pred nástupom do šou na Kanárskych ostrovoch, pričom mu pomáhala aj s balením pred odchodom.

„Moja kráľovná. Poznal som ju pár dní pred odchodom a často som na ňu vo vile myslel. Teraz si to prebúdzanie bez nej ani neviem predstaviť. Poznal som ju vďaka Love Islandu, pomáhala mi vyberať oblečenie a baliť kufor. Dokonca mi dala do nohavíc osobný odkaz, ktorý mi dodával silu, keď mi nebolo do smiechu,“ napísal na sociálnej sieti Instagram.

Petr však svojou náklonnosťou k partnerke nešetril ani ďalej a v jednom z príspevkov uviedol, že žien je síce veľa, no jeho srdce patrí len Juliane. Na fotografii sa pritom krásnej Češke trblietal na ruke výrazný prsteň, ktorý na prvý pohľad pôsobí ako zásnubný. „Zasnúbenie, to by vás zaujímalo, že? To je tajné,“ odpísal záhadne fanúšikom. Hviezdny súťažiaci z Love Islandu sa pritom netají skutočnosťou, že v minulosti sa taktiež bezhlavo zamiloval a partnerku požiadal o ruku už po pár dňoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/voyo.sk, petrgebauer