Premiér Igor Matovič momentálne musí čeliť rozporuplným reakciám verejnosti, ktorá reaguje na aktuálny stav v krajine. Aj keď vstupoval do nového volebného obdobia s určitými očakávaniami a sľubmi, všetko zmenila pandémia koronavírusu, pričom politickí činitelia ostali tŕňom v oku širokému spektru ľudí.

Je tomu tak aj z dôvodu, že v dôsledku Covidu boli prijaté rôzne opatrenia, ktorými mienia epidemiológovia predísť ďalšiemu šíreniu nákazy v krajine. Okrem reštaurácii tak boli zatvorené aj kaderníctva, čo premiér tento raz vyriešil skutočne originálne. Krátko predtým, ako odletel do Paríža kvôli stretnutiu s Emmanuelom Macronom, sa o jeho korunu krásy postarala mladšia dcérka Klára.

“Takto vyzerá hrdý tatko, ktorý sa večer dal ostrihať svojej 11-ročnej dcérke Klárke… s nožničkami na papier. Viem, že je to bláznivé a kopa múdros*áčkov bude mať zase dôvod ma hejtovať, ale radosť dievčaťa, ktorá predtým strihala nanajvýš bábiku, stála za to… A Emmanuel to dnes tiež určite pochopí, lebo je normálny… A inak – všetci v lietadle hovoria, že ako zo salóna,” vychválil holičské kvality svojej dcéry Igor Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovič, YouTube