Slovenský výrobca mäsových výrobkov oznámil správu, ktorá poriadne zarmúti zákazníkov. Cenová politika v jednom z obchodných reťazcoch je natoľko nepriaznivá, že sa rozhodol stiahnuť svoje výrobky, a to hneď štyri značky rôznych výrobkov.

Slovenský výrobca TAURIS GROUP sa niekoľko mesiacov zaoberal nízkou cenou ich výrobkov v obchodnom reťazci Kaufland. Ceny mali byť také nízke, že by musel zmeniť výrobu, v dôsledku čoho by sa výrazne znížila kvalita výrobkov, čo spoločnosť rázne odmieta.

Známa firma napokon bola nútená stiahnuť svoje výrobky značiek Tauris, Zipser, RYBA Košice a Piknik z pultov siete Kaufland. „Naším skutočným zákazníkom nie je Kaufland, ale kupujúci, ktorý si na konci dňa pochutí na našich párkoch, salámach, klobásach či retro treske a s dôverou sa opakovane rozhodne pre naše výrobky. To je ten skutočný zákazník,“ uviedol výrobca v oficiálnom stanovisku.

Generálny riaditeľ spoločnosti Richard Duda vysvetlil, že ceny výrobkov nechceli zvyšovať účelovo. Dôvodom je ekonomická situácia vo svete i na Slovensku. Zdražovanie sa totiž dotklo aj korenín, oleja, čriev i obalového materiálu, ktoré sú nutné na výrobu mäsových dobrôt.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tauris.sk  |  Foto: tauris.sk,TV Markíza