Takto pred rokom šokovala širokú verejnosť tragická správa o vážnej autonehode, pri ktorej zahynuli manželia. Neskôr sa ukázalo, že išlo o štátneho tajomníka a jeho polovičku. V osudný deň sa však vo vozidle nachádzal aj ich malý synček, ktorý v priebehu pár sekúnd prišiel o rodinu.

25. júla 2020 sa čelne zrazili dve autá neďaleko Komárna. V jednom z vozidiel sa nachádzal štátny tajomník Vladimír Dolinay (†38), ktorý podľahol zraneniam na mieste nehody. Jeho manželka Zuzana bola v kritickom stave prevezená do nemocnice, no po pár dňoch svoj boj prehrala.

V aute bol však aj ich synček Adrián, ktorého si adoptovali ako novorodeniatko. V tom čase mal dva roky a ako zázrakom prežil bez vážnejších zranení. Po tragédii, ktorá otriasla celým Slovenskom, ukázala svoje veľké srdce Zuzanina sestra Andrea, ktorá si dieťa osvojila. Žena, ktorá sa stala matkou rozhodne netradičným spôsobom priznala, že v týchto dňoch jej je mimoriadne ľúto, keďže si rekapituluje udalosti spred roka.

Nie je však dňa, kedy by si nespomenula na svoju zosnulú sestru a švagra. ,,Je to udalosť, ktorá zasiahla veľa ľudí, no najťažšie pre mňa bolo, keď sa všade spomínalo, ako Adri už nebude mať nikoho, prípadne ľudia potom ďakovali nám, že mu pomôžeme. V skutočnosti v takejto situácií pomohol tak veľmi on nám. Niet nad to, mať pri sebe instantnú radosť a zároveň niekoho, kto vám ich tak veľmi pripomína,“ otvorene napísala Andrea.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

 

Zdroj: IG/andreakutlik  |  Foto: IG/andreakutlik, FB/Zuzana Dolinayová Kutlíková, HaZZ, Andrea Kutlikova