Obľúbený moderátor Vilo Rozboril priznal, že pred sviatkami nastal v ich rodine problém. Zároveň sa však rozhodol so svojimi fanúšikmi podeliť o jedinečný recept na zamiakový šalát, ktorý sa u nich podáva na Štedrý večer. Necháte sa inšpirovať aj vy?

Vilo Rozboril sa pre televíziu JOJ a svojich fanúšikov rozhodol vyzradiť skvelý recept na vianočný zemiakový šalát. Na Slovensku sa v domácnostiach robí na nespočetne veľa spôsobov od zdravého variantu s jogurtom až po majonézu.

Vilo odtajnil, aký šalát sa traduje na jeho vianočnom stole. “Vilov šalát, samozrejme, bude a zatiaľ sa všetci tvária, že im chutí. Ja sa tváriť nemusím. Ja som presvedčený, že by som vyhral majstrovstvá sveta s týmto šalátom. A ak nie, tak sa nič nedeje. Chutí mi aj tak,“ pochvaľuje si.

Tajomstvom majú byť tieto ingrediencie: “3 šľahačkové smotany, 6 varených vajec (bielok pokrájať k zelenine, žĺtok prepasírovať do smotany), 4 lyžičky horčice, malá lyžička práškového cukru a dosoliť,“ podelil sa. Podeľte sa v komentároch s vaším obľúbeným receptom!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: joj.sk │ Foto: Televízia JOJ