Fanúšikovia Bokiho sú po zverejnení SMS hlasovania veľmi sklamaní a internetom sa začali šíriť fámy o tom, že výsledky boli zmanipulované. Televízia JOJ sa preto rozhodla zverejniť kompletné čísla a tomuto neuveríte!

To bola ale tesnotka! Súťaž Česko Slovensko má talent spoznalo svoju víťazku, ktorou sa stala mladučká bubeníčka Nikoleta Šurinová. Tá sa bubnovaniu venuje približne dva roky, pričom už stihla absolvovať aj koncert v zahraničí. Svoju dobre našliapnutú kariéru podporí aj peknou výhrou 50-tisíc eur a už teraz vie, kam peniažky investuje.

Nikolka sa ale musela po veľkom víťazstve zmieriť aj s negatívnymi a urážlivými komentármi divákov, ktorí priali výhru raperovi Bokimu. Napokon musela zasiahnuť aj samotná televízia JOJ, no dievčatko si z odkazov ťažkú hlavu nerobí a sústreďuje sa na svoju rodinu a priateľov. Fanúšikovia Bokiho ale zrejme ostanú ešte viac sklamaní. Televízia totiž zverejnila výsledky SMS hlasovania, ktoré boli poriadne tesné.

Nikolka totiž zvíťazila s 22,45 % hlasov, kým Boki získal 21,48 % hlasov a výhra mu ušla len o 0,97 percenta! V tesnom závese skončila aj speváčka Ruženka Kováčová s 20,34 %. Kiriku Brothers získalo 12,49 %, kúzelníčka Kelly 7,12 %, Zdeněk Polach 6,42 %, Fiľakovo 4,58 %, Tron girls 2,61 % a Christian Mitkov 2,35 %. Nikolka pritom v superfinále získala 52,26 % SMS hlasov (54,41 % od Slovákov, 45,59 % od Čechov), kým Boki získal 47,74 % hlasov (66,44 % od Slovákov, 33,56 % od Čechov) a ich súboj bol mimoriadne vyrovnaný.

Nikolka sa stala víťazkou Talentu
Bokimu ušlo prvenstvo len o pár percent
Tretia skončila Ruženka Kováčová

Zdroj: joj.sk | Foto: Instagram