V pondelok (18.11.) sa na verejnosť dostala informácia o dobitej učiteľke Viole, ktorá bola nájdená okoloidúcimi medzi mostom Apollo a Prístavným mostom v Bratislave. Prípad sa však stal celý týždeň predtým, no polícia sa snažila trestný čin utajiť s cieľom chytiť páchateľa. Hrozivé detaily smrti sú však odhalené, a dokonca sú už aj zverejnené výsledky pitvy.

35-ročnú učiteľku z jazykovej školy našli 11. novembra v centre Bratislavy. Jej zranenia však boli natoľko vážne, že im nakoniec podľahla. Zo strany polície bola nariadená pitva, ktorá preukázala zdrvujúce zistenia. Podľa našich informácií mala Viola rozsiahle modriny po celom tele a páchateľ jej hrubým spôsobom vykrútil nohy, aby jej zlomil členky. Následne po nich udieral tupým predmetom. Mladá kráska tak nebola schopná utiecť, aj keby sa veľmi snažila.

Talentovaná modelka mala taktiež zlomený stavec, v dôsledku silných úderov do chrbtovej oblasti. Hrubé znásilnenie zároveň potvrdzuje roztrhaný análny otvor. Výsledky pitvy tak potvrdili, že Viola zomrela na následky brutálnej bitky a pred smrťou si musela prejsť neskutočnými bolesťami.

K hrozivej vražde sa však vyjadril aj majiteľ galérie v Snine a v Bratislave, Andrej Smolák. S Violou spolupracoval dlhé roky, pričom v jeho ateliéri navštevovala niekoľko kurzov. Práve on jej pomohol pri modelingovej kariére, keď jej zabezpečil fotografku na vytvorenie tzv. booku.

Smolák zverejnil sms, ktorú dostal od spolužiačky zavraždenej, Daniely. „Je to celé divné. Podľa mňa tam išlo o pomstu, možno nejaký ohrdnutý milenec. Všade okolo sú kamery a ona mala výstavu fotografií. Nemyslím, že by počas výstavy alebo po nej išla len tak na prechádzku k Dunaju. Nebola znásilnená, ale zdehonestovaná. Podľa mňa, keby ju chcel niekto len znásilniť, tak ju potom hodí do Dunaja. Ale na tom si niekto dal záležať,” citoval slová zo správy pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Oscary Art, Viola M., Polícia SR