Všetky dohady o smrti známej speváckej megahviezdy Georga Michaela (53) už majú svoj záver. Od utorka sú totiž známe výsledky pitvy, ktoré hovoria o absolútne odlišných skutočnostiach ako sa predpokladalo!

Michael zomrel vo svojom dome v Oxfordshire County v južnom Anglicku 25. decembra 2016. Prvá pitva však nedokázala určiť príčinu smrti. Väčšina priateľov kontroverzného speváka Georga Michaela tvrdila, že jeho smrť bola len následkom drogovej závislosti. Pravda je však úplne iná a konečne odhalená! Talentovaný spevák zomrel absolútne prirodzenou smrťou následkom srdcovej choroby a stukovatenej pečene ako oznámil súdny lekár Darren Salter z Oxfordshire. Na základe týchto zistení ďalšie vyšetrovanie nasledovať nebude.

George Michael, vlastným menom Georgios Kyriacos Panayiotou, má na svojom konte neuveriteľné množstvo hitov a viac ako 10 miliónov predaných albumov. Nezabudnuteľné single Georga pravidelne obsadzovali prvé priečky hitparád. George bol pravdepodobne nielen pre fanúšikov akýmsi symbolom osemdesiatych rokov. Česť jeho pamiatke.

Zdroj: Cbsnews.com | Foto: gettyimages.com