Hlavný vysielací čas patril v piatok večer na Markíze reality šou Farma, kde okrem iného prebiehal aj najočakávanejší duel aktuálnej série. Do arény sa proti sebe postavili Erik Zahorjan a Sára Adamčíková, pričom jeden zo súťažiacich musel reláciu predsa len opustiť.

Reality šou Farma je drsná, o čom sa na vlastnej koži presvedčil aj zamilovaný pár Erik so Sárou, ktorých ostatní súperi poslali priamo proti sebe do arény. Kým ženy počas celej súťaže tvrdia, že hrajú predovšetkým srdcom, proti najsilnejšiemu hráčovi aktuálneho ročníka takticky nasadili jeho lásku, pričom predpokladali, že jej súboj prepustí. Opak sa však stal pravdou a na statok sa opäť vrátil neporaziteľný Prešovčan, ktorý nielenže vyhral už štvrtý duel, no žiaden zo súperov proti nemu doposiaľ nezískal ani len jeden bod.

Inak tomu nebolo ani v prípade mladej fitnesky, pri ktorej Erik výrazne poľavoval vo všetkých disciplínach. Kým v prvej hádzali duelanti šípky na terč a Sára nevyhrala ani potom, čo jej partner prenechal posledný ťah, v druhom kole museli obaja premiestňovať ping-pongové loptičky medzi kolenami do neďalekej nádoby. Spočiatku sa zdalo, že úspešnejšia bude práve brunetka, no Erik napokon predsa len preukázal svoju šikovnosť a pripísal si druhý bod.

V tretej úlohe lovili duelanti jablká z nádoby s vodou, pričom ten, kto ich vylovil viac, vyhral. Aj keď sa Sára práve kvôli tejto disciplíne prihlásila do reality šou Farma, úspech bol znova na strane temperamentného východniara. Ten dokonca preniesol jedno z jabĺk aj do misky svojej súperky, čo jej však v konečnom dôsledku, žiaľ, nepomohlo.

Napriek prehre odišla sympatická hráčka zo súboja so vztýčenou hlavou a dojímavou rozlúčkou prekvapila všetkých zúčastnených. Kým niektorí farmári pri opúšťaní šou nedokázali prekusnúť prípadné konflikty, Sára hodila všetky starosti za hlavu a každému z prítomných venovala pred odchodom srdečné slová plné vďaky, porozumenia a láskavosti. Napriek tomu, že si už zo šou neodnesie výhru vo výške 75 000 €, odišla so cťou, čo ocenili aj zvyšní súťažiaci.

„Teraz som aj tak trošku zmenil názor. Jak som ju tam videl a skrz toho, že sme ju poslali proti tomu Erikovi, a aj tak proste… Už bola mimo hry, už mohla si povedať, čo chcela, ale aj tak proste bola normálne milá, super… Keď ma niekto na*erie raz, okey, druhýkrát okey, no ale tretíkrát, tak akože kamoši určite nebudeme. Alebo že proste nebudem sa k tebe správať dobre, milo, prívetivo.. Ale ona sa aj tak správala,“ zhodnotil evidentne zaskočený Heňo, no smútok neskrýval ani Lukáš.

„Rozbilo sa niečo krásne, úprimné a odvážne, a to ma mrzí, lebo obidvaja to tu mali veľmi ťažké od začiatku a je mi veľmi ľúto, že to takto skončilo. A možno boli nepochopení,“ povedal len ťažko so slzami v očiach. Najväčšiu ranu však predsa len zažil samotný Erik, ktorý sa síce v aréne držal na uzde, no po návrate na Farmu dal naplno priechod svojich pocitom za duelantskou chatkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk