Je tomu len zopár týždňov, čo sa bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková dostala pod výraznú paľbu kritiky. 31-ročná blondínka totiž využila možnosť nechať sa prednostne zaočkovať proti pandemickému ochoreniu Covid-19, čo rozzúrilo nielen jej sledovateľov na sociálnych sieťach, ale doslova širokú verejnosť!

Ako Dominika prezentovala, ohľadom vakcinácie bola „uvedená do omylu“, v dôsledku čoho sa ona i jej manžel dostali na zoznam prednostne zaočkovaných v rekordne krátkom čase. Po ostrej reakcii verejnosti športovkyňa uviedla, že mieni byť nápomocná zdravotníkom a tak 19. januára za doprovodu kamier prijala výzvu ministerstva zdravotníctva, ktoré považovalo za správne, aby sa zúčastnila dobrovoľnej výpomoci nemocniciam.

Moja priorita je môj syn, ktorého stále kojím. Určite ale veľmi rada ponúknem svoje služby ministerstvu a som tu,” uviedla. “Zapojí sa aj do informačnej komunikačnej kampane, aby podporila dôležitosť a význam očkovania v širšej verejnosti ako motiváciu pre účasť čo najväčšieho počtu ľudí v boji s nebezpečným ochorením,” uviedlo koncom januára ministerstvo zdravotníctva.

Viac ako starosť s vakcínami však momentálne Dominiku zaujíma predovšetkým prezentovanie sa na sociálnych sieťach, kde fanúšikov po pobyte na horách zdraví z exotických Maledív. Kým pracovníci z prvej línie, ku ktorým sa po škandále na celé 4 hodiny zaradila aj samotná Cibulková, neustále bojujú s pandemickým ochorením, Navarovci si to namierili v rámci 10. výročia vzťahu na slnečné pláže.

Tenistka si je zrejme vedomá drsnej kritiky, ktorej by sa jej v dôsledku dovolenky dostalo, a tak preventívne vypla možnosť komentovania snímok na Instagrame, pričom na Facebook ich pre istotu ani nepridala. „Šport ma naučil, že keď sa urobí nejaká chyba, treba sa jej postaviť čelom. Práve preto som prijala výzvu ministerstva zdravotníctva, aby som aspoň takto podporila zdravotníkov,“ povedala svojho času, pričom dnes už mamička malého Jakubka opäť zbehla do starých koľají.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/domicibulkova, YT/HN televízia