Má hendikep, no aj tak sa berie menej vážne než tisíce absolútne zdravých ľudí. Kým mnohým pri hľadaní partnera záleží výhradne na finančnom zabezpečení či vzhľade, stále sú vo svete milióny žien i mužov, pre ktorých je základom dobre fungujúceho vzťahu smiech a humor. A ten by Bekim mohol rozhadzovať doslova do všetkých strán.

„Mohol by som doma plakať do vankúša, ale načo, keď môžem plakať od smiechu,“ povedal Bekim v jednom zo svojich videí a má pravdu. Keď sa v roku 2005 Pezinčanovi udiala na cyklistických závodoch nepríjemná nehoda, po poškodení miechy ostal pripútaný na invalidný vozík. Ani to mu však nevzalo zmysel pre humor a dnes vystupuje ako obľúbený stand-up komik, motivátor a raper.

Na sociálnej sieti Instagram pravidelne zverejňuje zábavné videá či snímky, prostredníctvom ktorých si robí srandu nielen zo seba, ale aj spoločenských tém. Jednou z najvýraznejších je v poslednom období i raper Rytmus a jeho snímky, cez ktoré s pravidelnosťou prepletá texty venované novinárom. Práve to si všimol aj Bekim, pričom sa hodil z vozíka priamo medzi sneh a šťavnatý odkaz venoval divokým vločkám strpčujúcim život vozičkára. Fotka sa stala okamžite hitom internetu a nám neostáva iné než dať 10/10!

Paródia na Rytmusa

Zdroj: Instagram/Bekimko, Rytmusking