Andrea Verešová (39) patrí k nekonfliktným tváram šoubiznisu, pričom na akciách vždy púta pozornosť výrazným outfitom a dokonalou postavou. Napriek tomu si do nej poriadne kopol známy slovenský stylista.

Andrea Verešová, ktorá nedávno šokovala slovami o treťom tehotenstve, si dáva na svojom imidži a vzhľade mimoriadne záležať a na každej akcii vyniká dokonalými krivkami aj vyzývavými outfitmi. Pred kamerami či v spoločnosti pôsobí kráska nekonfliktne a okrem známeho sporu so Simonou Krainovou sa modelka prezentuje skôr úspechmi seba či svojich detí.

Napriek tomu sa ale nájde jedna vec, ktorá dvíha zo stoličky nejedného Slováka. To je aj prípad známeho slovenského stylistu Maroša Kočišíka, ktorý sa do povedomia dostal najmä v šou Nákupné maniačky. Ten si na Facebooku servítku pred ústa nekládol a Verešovú vysmial ako doposiaľ nikto.

Vždy, keď začne Andrea Verešová hovoriť česky, každá učebnica českej gramatiky si začne sama trhať stránky,” natrel to modelke, ktorá s obľubou zapája do prejavu slovíčka ako “plafky” či “jakoby” s výrazným českým akcentom. V komentároch sa so stylistom mnohí stotožnili, a dokonca dodali, že rovnaký problém má pri rozprávaní aj speváčka Dara Rolins. Aj vám to na známych Slovenkách prekáža?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Maros Kocisik │ Foto: Facebook/Maros Kocisik, Televízia Markíza