Multitalentovaná Nela Pocisková, ktorá sa venuje predovšetkým spevu, herectvu a muzikálom, sa po druhej materskej dovolenke vrátila späť na scénu. Čo je však jej najsrdcovejšou pracovnou záležitosťou či ako sa musí obracať, aby uživila svoju rodinu ako umelkyňa?

Mimoriadne talentovaná Nela Pocisková iba prednedávnom vydala nový singel Bez teba, ktorý sa stretol s fantastickou odozvou zo strany verejnosti. V rozhovore pre Nový čas tentokrát okrem naplnenia zmyslu života, ktorý našla v deťoch, vyznala aj svoje pracovné ambície. „My to máme trošku také ťažšie v tejto našej branždi, že ja keby som chcela robiť napríklad len divadlo, ktoré ma asi teda najvac baví, tak sa, bohužiaľ, neuživím u nás,“ prezradila umelkyňa, ktorá tak musí riešiť aj iné, lepšie zaplatené aktivity.

„Tým pádom vzniká taký začarovaný kruh, taký kolotoč okolo všetkých aktivít, ktoré ja musím vlastne popritom riešiť,“ priznala náročnosť práce umelca Nela. Ako však zároveň dodala, práce sa nebojí a dvere nezatvára ani pred žiadnou výzvou. „Ale v prvom rade by som chcela tvoriť veci, spievať. A všetko ostatné, čo príde, už budem tak nejako viac asi riešiť spontánne, že či to bude mať fajn podmienky, či sa to bude stíhať, a tak ďalej. Ale myslím si, že ja som určite v tejto našej sfére otvorená všelijakým projektom,“ zverila sa času.sk čerstvá tridsiatnička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/ pociskova.nela