Vystrašená mama 2-ročnej Lary si na pohotovosti v Trenčíne zažila doslova peklo. Keď dobehla do nemocnice s dcérkou v horúčkach, prístup lekára ju dohnal k slzám. Len nedávno pritom Slovenskom otriasol prípad Lucie (32), ktorá po potrate bábätka zažila otrasný prístup lekárov.

Mama Lucia (29) opísala verejnosti svoj otrasný zážitok, keď musela vyplašená utekať s 2-ročnou dcérkou na pohotovosť, foto >>> TU <<<. Tá sa jej v utorok posťažovala na bolesť uška a dostala teplotu 39°C. Mama nevedela, ako malej pomôcť, a preto utekala s Larou na pohotovosť v Trenčíne. To však nečakala, aký prístup lekárov zažije v tejto už aj tak desivej chvíli.

Po príchode do nemocnice ju vítala cedulka s nápisom, že pohotovosť začína až od 16.00 hod. Kedže bolo len pol tretej, zúfalá čakala, kým niekto vyjde spoza dverí. Keď však bolo Lare na zvracanie, začala Lucia klopať niekoľkokrát po sebe. Na to sa rozleteli dvere s naštvaným doktorom: “Zabúchala som. O chvíľu sa rozleteli dvere a doktor na mňa vyštekol, že čo furt vybuchujem,” opisuje šokovaná mama pre Nový Čas prístup lekára, ktorý jej podráždene zopakoval, že pohotovosť začína až o štvrtej a poslal ju k ušnému.
Keď prišla do druhej budovy k ušnému lekárovi, zistila, že potrebuje lístok o obvodného. Na papier musela mamička s chorou dcérkou napokon čakať až do štvrtej, hoci všetko dobre dopadlo a od lekára odišla s antibiotikami na zápal uší. Prístup lekára k chorému dieťaťu však Luciu dožral natoľko, že sa rozhodla podať sťažnosť a Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou už situáciu prešetruje, pričom na výsledky je Lucia určite veľmi zvedavá.
Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.