Počas uplynulého víkendu pobúrilo širokú verejnosť ostré vyjadrenie slovenskej vizážistky, ktorá otvorene prehovorila na adresu kyprejších žien. Kým výrazne esteticky upravená brunetka najskôr tvrdila, že neforemné ženy by sa mali nadobro vzdať sociálnych sietí, o pár hodín neskôr sa snažila celú situáciu vysvetliť. Žiaľ, neúspešne.

,,Pozerať sa na nechutné a nakysnuté mľandravé telá je viac odpudivé ako “ošmatlané boty”,“ nešetrila kritikou Michaela Rujáková, majiteľka jednej z najvyhľadávanejších estetických kliník v Bratislave. Rodáčka z Vranova nad Topľou si štipľavými slovami otvorene rypla do mnohých žien, ktorých sa jej vyjadrenie výrazne dotklo. Ako sa však zdá, brunetka si aj napriek extrémnej kritike stojí za svojim a Slovákov, ktorí na nej nenechali nitku suchú, sa pokúšala uchlácholiť obranným statusom.

,Milé dievčatá a ženy, v prvom rade nechápem, ako je možné, že ste status nepochopili, ale vysvetlím vám, ako to bolo myslené… Čo sa týka statusu, riešila som v ňom postavu (je jedno akú štíhlu, plnšiu). Aj plnšia žena môže byť pevná a za tým si stojím… Mne osobne to príde pekné a se*y. Ale ak sa idete niektoré ukazovať, mali by ste myslieť, že váš vplyv aj na takéto publikum môže vďaka vám pôsobiť zdravo a príťažlivo, aj keď máte veľkosť XXL,” uvádza údajne jedna z top beauty expertiek sveta!

Podľa jej úvah začala verejnosť riešiť úplne iné veci ako podstatu statusu, pričom vraj sama pozná množstvo krásnych a plnších žien. ,,Čo na nich oceňujem je, že predstavujú v rámci svojho JA zdravý životný štýl a to tým, že sa hýbu a ich prezentácia je aj zrkadlom ich životného štýlu…,” napísala autorka kritiky, ktorá dodala, že nikde neuviedla, že ženy by mali mať ideálne miery, kilo botoxu či nafúknuté pery. Rujáková zároveň priložila fotografiu modelky plnších tvarov, ktorú obdivuje, avšak tej dopomohli k postave presýpacích hodín taktiež iba šikovné ruky chirurgov. Čo si o tom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/michaelarujakova, mishellbeauty