Jaroslav Naď poriadne vypenil po tom, čo si našiel na Facebooku nechutné komentáre a vyhrážanie. Tie sa však netýkali len jeho, ale aj jeho najbližšej rodiny vrátane detí. Rozhodol sa preto podať viaceré trestné oznámenia.

Po tom, čo je na politickej scéne dusno kvôli najnovším opatreniam a sprísnenému lockdownu, prišli na rad aj osobné problémy jedného z ministrov. Jaroslav Naď, ktorý sa nedávno vyjadril nečakane na adresu Igora Matoviča, pred chvíľou zverejnil nechutné správy a komentáre, ktoré si prečítal na svoju adresu.

Nenávistné reči ako „Zamordovať celú rodinu aj s deťmi“ či „Zdochni aj s tvojimi deťmi“ napokon zverejnil i na sociálnej sieti. Ministrovi obrany však pretiekol pohár trpezlivosti a neostalo len pri verejnom odhalení útočníkov. Naď sa rozhodol podať 7 trestných oznámení: „Stačilo! To, že ako politicky aktívna osoba mám strpieť vyššiu mieru útokov voči mojej osobe, to beriem. Aj to, že tie útoky sú veľakrát vyslovene vulgárne a odporné. Ale to, že sa kadejaký, s prepáčením ľudský odpad, vyhráža vraždou nielen mne, ale dokonca aj mojim deťom, tak to trpieť nebudem,“ rozčúlil sa.

Minister potvrdil, že trestné oznámenia sú podané vo veci nebezpečného vyhrážania sa a boli taktiež prijaté opatrenia na ochranu jeho rodiny. „Nedopustím, aby si niekto vybíjal svoj primitivizmus na mojich deťoch. Rovnako upozorňujem, že napriek tomu, že viacerí podozriví teraz vyplakávajú, že oni to tak nemysleli, budem trvať na svojom. A pripomínam, že keďže je vyhlásený núdzový stav, tresty sú vysoké. Kto chce kam, pomôžme mu tam. Špiny,“ dodal veľavravne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj Foto: Facebook/Jaroslav Naď – minister obrany SR, OĽANO