Aké by to už len boli sociálne siete bez premiéra Slovenskej republiky Igora Matoviča? Svoju povinnú karanténu kvôli koronavírusovým pravidlám oznámil vo štvrtok (5. novembra). Pochybovači sa činili aj v tomto smere, keď sa internetom začal šíriť hoax o jeho údajnom porušení pravidiel s fotografickým “dôkazom”. Matovič sa následne v piatok (06. novembra) zúčastnil testovania a je pravdepodobné, že mu domáca karanténa čoskoro skončí.

Po otestovaní PCR spôsobom môže premiér na pozitívny alebo negatívny ortieľ čakať až do doby 48 hodín, dovtedy sa musí vrátiť naspäť do domácej karantény. Z včerajšieho odberného miesta poslal fanúšikom sociálnej siete odkaz, ktorý by si dovolil napísať iba málokto.

Na svojom profile Matovič celkom nevinne obohatil slovník “nadávok” sypúcich sa na jeho hlavu: “Už som vytretý,” povedal na margo ukončeného testu na vírusové ochorenie Covid-19. Okrem toho sa nezdržal vtipkovania ani priamo na odbernom mieste, kde si z ľudí “vystrelil” nevinnou poznámkou: “Keď som čakal na odber, tak som len tak mimochodom utrúsil, že nemám čuch a chuť … hneď som mal okolo seba kopu pľacu… A čuch a chuť v skutočnosti mám, lebo Klárka mi urobila na raňajky omeletku a tá voňala a chutila tak, že som jej otcovsky odporučil, že sa už môže vydávať,” opísal situáciu na sociálnej sieti Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/ Igor Matovic | Foto: IG/ igor_matovic_olano, get.pxhere.com