Farmárka Lenka sa po úteku z Farmy domov k rodine zrejme nechystá sedieť so založenými rukami. Zdá sa, že po vzore jej predchodkýň objavila nový biznis plán, ktorý má byť založený na rýchlo nadobudnutej sláve.

20-ročná brunetka z Trnavy len pred pár hodinami šokovala všetkých farmárov, keď sa nezúčastnila piatkového duelu s Miškou a z Farmy ušla. Svojím neuváženým konaním ohrozila svoj život a navyše spôsobila problémy aj ľuďom zo štábu, ktorí musia po incidente čeliť zo strany televízie nepríjemnej dohre. 

Lenka pred nepríjemným duelom ušla potom, ako sa mala psychicky zrútiť. Podľa slov duelantky Mišky jej mal chýbať najmä malý niekoľkomesačný synček, bez ktorého už nedokázala vydržať. Po návrate domov k rodine už stihla bývalá farmárka aj zverejniť prvý záber, na ktorom ale nebadať žiadne stopy po strese či problémoch.

Zdá sa, že brunetka sa navyše nechala inšpirovať svojimi predchodkyňami Lulou či Janou Hrmovou a po Farme skúsi využiť svoju rýchlo nadobudnutú slávu na rozbehnutie vlastného biznisu. Na YouTube si totiž založila vlastný kanál s názvom Malena´s Beauty, ktorý by mal byť zameraný na videá s líčením a predvádzaním kozmetiky s Lenkou v hlavnej úlohe. Doposiaľ jej síce nepribudlo ani jediné video a vedľa vymaľovanej fotky exfarmárky svieti počet 22 odberateľov, no nechajme sa prekvapiť, ako sa mladej kráske zadarí v najbližších týždňoch.

Zdroj │ Foto: farma.markiza.sk, Instagram, YouTube