Krásna ako bábika, no predsa neustále zhadzovaná! Poľsko-česká speváčka Ewa Farna, ktorá je pôsobí v šoubiznise polovicu svojho života, doslova vyrastala pred očami fanúšikov. A tí ju za jej vkus a váhu rozhodne nešetria!

25-ročná interpretka, ktorá sa slovenským poslucháčom priblížila najmä ako porotkyňa v šou Česko Slovensko hľadá Superstar 2013, neustále bojuje s jojo efektom, čo jej však rozhodne neprekáža. Sympatická hviezda s božským rozsahom sa viac ako kilami navyše zaoberá svojim hlasom a manželom, pričom v poslednom období sa jej predsa len podarilo zhodiť zopár kilogramov.

Všímaví fanúšikovia sa však opäť nezdráhali a namiesto postavy si tentokrát rypli do outfitu Ewy, v ktorom údajne pripomínala robustnú dámu v rokoch. “Dobrý deň Evi, vy sa v tom zrkadle naozaj nevidíte? Ste tak krásna žena, ale toto je des,” napísala jedna z fanyniek, na čo reagovala i samotná speváčka. “Ja sa cítim se*i. Dovoľte každému byť samému sebou. Kým sme zdraví, tak je to otázka vkusu. Snáď nemusíme mať všetci rovnaký,” nenechala sa zahanbiť.

Na to údajná fanynka reagovala opäť nemiestnymi slovami: “Modrý prízrak, fakt strašné,” čo už však Farnú nenechalo chladnou a zo svojho profilu ju poslala kadeľahšie. “Evidentne ste podľa odpovede dosť povrchná. Takže je mi ľúto, ale ak sa vám nepáčim, nechápem, prečo sledujete môj Instagram, ktorý je postavený na fotkách. Pozrite na iné profily, možno sa vám tam bude páčiť viac a nemusíte zo seba púšťať toľko negatívnej energie. Nám i vám bude lepšie!”

Zdroj: Instagram/Ewa_Farna93