Začiatkom roka 2019 odštartoval seriál Oteckovia svoju tretiu sériu, ktorá je bohatšia nielen o nové príbehy, ale aj postavy. K štyrom tatušom a ich rodinám pribudol Janko Koleník, ktorý v projekte TV Markíza podľahol čaru Kristíny Turjanovej a jej dvom deťom.

Potom, ako seriálový Aďo odišiel na ďaleké cesty, si práve deti Zuzy vymysleli chorobu svojej mamy, čo ho prinútilo vrátiť sa späť. V seriáli sa rýchlo rozkríklo, že mamičke chlapčeka a dievčatka ostávajú posledné dni života, ktoré sa jej snaží spestriť práve televízny dobrodruh a veľký fešák Janko Koleník.

Ten si v poslednej epizóde pripravil pre svoju tajnú lásku prekvapenie a po výlete v prírode jej zorganizoval malý “rozlúčkový” večierok. Aj keď sa napokon Zuza dozvedela o fáme, ktorá hovorí, že zomiera, ešte predtým vzal statný fitnessák do rúk mikrofón a zaspieval jej skladbu Láska od Marcela Palondera. Ľútosť v očiach, zamilované pohľady a absolútne odhodlanie Adama roztopilo pri televíznych obrazovkách aj tie najväčšie tvrďasky, veď posúďte sami od 3:18.

Vážení, takto spieva Janko Koleník!

Zdroj: Markiza | Foto/Video: YouTube