Obdobie vianočných sviatkov prináša do sŕdc nielen radosť z darčekov, ale aj prejavovanie lásky k blížnym rôznymi prejavmi. Premiér Igor Matovič sa tentokrát v statuse na sociálnej sieti zameral na láskyplné vyznanie svojej manželke Pavlíne.

Igor Matovič sa momentálne lieči v domácej karanténe po zistení pozitívneho výsledku testu na ochorenie Covid-19, Vianoce tak strávil za dverami v odlúčení od rodiny. V izolácií však od priateľov dostáva všemožné dary a rovnako tak si ho pozornosťou hýčka aj najbližšia rodina.

Igor si vo svojom živote našiel aj dar, ktorý pri ňom stojí už 22 rokov. Manželka Pavlína porodila premiérovi dcéry Rebeku a Klárku no premiér jej vyznáva lásku, ako keby boli ešte len v samotných začiatkoch svojho vzťahu: “Sadol som si vedľa nej a už som z nej oči nespustil … a ona ma vôbec nechcela, ale nakoniec som ju ukecal. Za rok sme boli svoji a odvtedy pri mne stojí. Kopa radostí, ale aj kopa ťažkých chvíľ, v ktorých ma mohla nechať ísť. Zostala. Môj pevný múr nárekov, moja sila, moja nádej. Moje odpustenie. Malá silná žena. Ona,” vyznal svoje pocity romantik Igor Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovic | Foto: IG/igor_matovic_olano, noviny.sk