Nie je tomu ani rok, čo sa ich cesty skrížili v jednu a dnes patria k najšťastnejším párom slovenského šoubiznisu. Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský všetkým dokázali, že ich láska je silnejšia než neprajníci a už onedlho sa stanú hrdými rodičmi svojho prvého dieťatka.

Aj keď spočiatku mnohí raperovi vzťah s krásnou Jasminou vyčítali a negatívnymi názormi doslova komplikovali život, postupom času si moderátorka získala zástupy fanúšikov. Vďaka šou Tvoja tvár znie povedome ukázala Slovensku svoju vtipnú a srdečnú povahu, pričom mnohých presvedčila aj o svojom skrytom talente.

Napriek tomu, že dvojica nemusela nikomu nič dokazovať, za svoju lásku sa rozhodli bojovať, pričom už onedlho sa z nich stane šťastná rodinka. Pri príležitosti 42. narodenín rapera zverejnila Jasmina na sociálnej sieti Instagram vyznanie priamo zo srdca, ktoré venovala svojmu snúbencovi.

„Keby mi niekto takto pred povedzme rokom povedal, že dnes budem tak veľmi zamilovaná, že si život nebudem vedieť predstaviť vedľa nikoho iného okrem TEBA, že vo mne bude rásť naše milované malé „my“ a že o pár mesiacov budeme mať spoločné priezvisko, tak mu rovno darujem poukážku na psychiatriu… 🤷‍♀️To je dôkaz toho, že tie najsilnejšie veci človek neplánuje, skrátka sa stanú,“ napísala s pokorou Jasmina, ktorá si lásku s Rytmusom užíva plnými dúškami.

„Si človek, ktorému pán Boh veľmi veľa doprial až by bolo nevďačné priať Ti niečo navyše, preto Ti z celého srdca prajem, aby to šťastie, ktoré teraz máš, Ti presne v tejto intenzite trvalo večne, aby Tvoj talent vedel vždy posúvať Teba aj všetkých Tvojich priaznivcov a aby Tvoja láska, ktorú máš v srdci, nikdy nebola iná, a tak ako doteraz, aby vždy, aj keď celý svet bude divoký a ľudia nám niekedy budú cudzí tým, čo riešia a ako sa správajú, sme my v náručí toho druhého našli vždy ten náš MALÝ VESMÍR presne tak, ako sme si na začiatku sľúbili. MILUJEM ŤA,“ odkázala Patrikovi prianie, ktoré tisne slzy do očí.

Aj keď Patrik nemá rád, keď mu magazíny, „smetiari“, bulvár či autori článkov kradnú fotky, prajeme mu všetko najlepšie k narodeninám a veríme, že ten jeho a Jasminin malý vesmír bude nekonečný. ;)

Zdroj: Instagram/JasminaAlagic