Medzi súťažiacimi v markizáckej šou Ruža pre nevestu patrí Marcela Dolniaková rozhodne medzi tie najvýraznejšie ženy. Mladá kráska otvorene priznáva, že jej tvár i telo zasiahli ruky estetických odborníkov. Fanúšikom však ukázala, ako vyzerala pred zákrokmi.

Marcela Dolniaková je jednou z osemnástich žien, ktoré prišli do Turecka zabojovať o srdce úspešného podnikateľa Tomáša Tarra. Výrazná kráska z Banskej Bystrice sa rozhodla kvôli účasti v markizáckej šou Ruža pre nevestu dokonca opustiť svoju prácu v kasíne a momentálne je nezamestnaná.

25-ročná tmavovláska sa už stihla zapliesť aj do konfliktu s Petranou, no u Tomáša zabodovala hneď na prvýkrát výrazným outfitom a červenými perami. Niekdajšia basketbalistka pred kamerami priznala, že na jej tele a tvári si nechala spraviť úpravy. Marcela prezradila, že má zväčšené prsia, upravený nos, no taktiež si nechala kyselinou hyalurónovou doplniť pery, tvar brady i lícne kosti, ako aj nadpojiť vlasy.

Ja mám celkovo po mamine výrazné črty, pred šou som si dala minimálne dopichnúť kyselinou lícne kosti a bradu, keďže kamera častokrát rozširuje a chcela som to mať ostré,” vysvetlila svoje pohnútky fanúšikom na sociálnej sieti. Práve tam sa napokon rozhodla ukázať svoju podobizeň z obdobia, kedy ešte nemala urobené žiadne zákroky. Spoznali by ste ju po boku známej farmárky Karin Dvořákovej?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Teraz

V minulosti

ZdrojFoto: Televízia Markíza, IG/dolniackam