Televízia RTVS odvysielala štvrté žrebovanie očkovacej lotérie, pričom sa niekoľkým Slovákom podarilo získať rozprávkové výhry. Medzi nimi však nie je Edo, ktorý bol veľmi blízko k tomu, aby sa tešil zo sumy 100-tisíc eur. Napokon je všetko inak!

Na konci žrebovania bola pred kamery pozvaná Andrea Piačková, zdravotná sestra pracujúca v nemocnici v Považskej Bystrici. Práve ona vyžrebovala výhercu Eduarda z Batizoviec, ktorý zdvihol telefón v časovom limite. Vera Wisterová sa následne spýtala Slováka, čo práve robí. ,,Maľujem byt. V nedeľu večer mi to prišlo ako dobrý nápad,“ povedal so smiechom muž, ktorý absolvoval vakcináciu proti ochoreniu COVID-19.

Moderátori ho následne vyzvali, aby povedal správne heslo, ktoré mu zaručí výhru 100-tisíc eur. ,,Žiaľ, nepoviem vám heslo,“ zareagoval Edo. Vera sa ho ešte snažila povzbudiť, aby zapol televíziu a všimol si heslo, ktoré svietilo na obrazovke, no výherca zrejme nemal záujem. ,,Edo, Edko, to je mrzuté,“ skonštatoval Marcel Forgáč, pričom ho reakcia muža poriadne prekvapila. ,,No to hej, ale nebola to moja priorita,“ šokoval divákov. ,,Potom dobre, keď ste takýto optimista, my sa veľmi tešíme. Potom jediní sklamaní sme my a tvorcovia televíznej relácie,“ ukončil telefonát Marcel, pričom volajúci získal aspoň tisíc eur.

Slováci na sociálnej sieti začali okamžite komentovať telefonát Eda, pričom sa rozdelili do dvoch skupín. Mnohí ho považovali za hviezdu, ktorý dal na frak očkovacej lotérií. ,,Edko to dnes zabil… Peniaze naozaj nie sú v živote najdôležitejšie, zobral to s prehľadom. Takže Edko, nech nie sú šmuhy po maľovaní bytu,“ zažartoval jeden z komentujúcich. Iní si myslia, že výherca nemá všetkých päť pokope, keď mu nezáležalo na rozprávkovej výhre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: RTVS  |  Foto: RTVS, Pixabay