Trojčatá Mackenzie, Macy a Madeline sa stali jedným z dvoch vzácnych prípadov na svete, keď dve sestry boli siamské a jedna sa vyvíjala separátne. Pôrod síce prežili, no následne nastal boj o život. Nehovoriac o tom, že ich matka sa ich vzdala hneď po tom, ako ich uvidela. Od tohto smutného momentu ubehlo 16 rokov a dnes je všetko inak.

Trojičky, z toho siamské dvojičky Macy a Mackenzie sa narodili spojenými panvami, pričom Madeline sa narodila oddelene a úplne v poriadku. Po tom ako ich matka prvýkrát uvidela, okamžite sa ich vzdala a keďže bola spoločne aj s otcom detí závislá na drogách, lekári sa okamžite chopili zodpovednosti za životy novorodeniatok.

Bolo totiž nutné, čo najskôr dievčatká operatívne oddeliť, pričom najnáročnejší zákrok trval viac ako 24 hodín. Bohužiaľ, každé dievčatko má po operácií len jednu nohu, no veľmi rýchlo im boli urobené protézy. Nakoniec si ich adoptovali Jeff a Darla Garrisonovci, ktorí žijú na farme a vtedy už vychovávali svojich troch synov.

Dnes majú dievčatá šestnásť rokov a život na farme medzi zvieratami si naplno užívajú. Od útleho detstva sa naučili žiť so svojím hendikepom a rodina ich pravidelne podporovala. Dokonca ešte ako malé deti dostali na uvítanie do novej rodiny poníka.

Zdroj: mb.ntd.tv  |  Foto: Youtube, Facebook