Iba prednedávnom sa verejnosť dozvedela, že sympatickí Supestáristi Emma Drobná a Štěpán Urban tvoria pár. Emma sa rozhodla zareagovať na kritikov, ktorí ich vzťahu neveria.

[sociallocker]Emma tvorí pár so Štěpánom už dlhšie, no informáciu sa nepriamo rozhodli zverejniť iba prednedávnom. 21. decembra Štěpán zverejnil fotografiu, ako bozkáva nejakú slečnu. Komentáre odhalili, že ide práve o víťazku SuperStar. Na záber zareagovali kolegovia z kapely speváčky, ktorí všetko potvrdili. Už je to konečne oficiálne?“ opýtal sa jeden z nich. „Toto je až moc oficiálne,“ odpovedal druhý kamarát speváčky.

Táto fotografia dvojicu odhalila

Samotná Emma na svojom profile fotky so Štěpánom neuverejňuje ani vzťah nijako nekomentovala. Rozhodla sa však zareagovať na článok regionálneho portálu Nového Mesta nad Váhom omeste.sk.

Keď dnes tie vzťahy nič nevydržia. Aj toto je len také chvíľkové šialenstvo,” komentoval článok o ich vzťahu na Facebooku čitateľ Alexander. Tento komentár si všimla samotná Emma a nezostal bez povšimnutia. “Aj Vám pekne Vianoce chalani. A hlavne Ti prajem veľa šťastia v kariére jasnovidca,” zareagovala speváčka s chladnou hlavou, čím dokázala, že je nad vecou a vzťahu verí. 

Emma sa rozhodla zareagovať na kritický komentár

Dvojica síce neuverejňuje spoločné fotografie, na ich profiloch sa však objavujú zábery z rovnakých miest. Je teda jasné, že je medzi nimi všetko v poriadku a snažia sa spolu tráviť veľa času. Podľa fotografií bola dvojica spolu pred pár dňami v Tatrách.

Pred pár dňami uverejnili obaja fotografiu z rovnakého miesta

Zdroj: Facebook/Omeste.sk Nové Mesto nad Váhom – Všetky dôležité informácie z Nového Mesta | Foto: Facebook, Instagram
[/sociallocker]