Vzťah medzi matkou a dieťaťom patrí medzi najcenenejšie putá na svete. Idylický vzťah môže byť spojený so silným priateľstvom aj dôverou, no musí mať hranice. Zdá sa, že mladá žena sa ich rozhodla výrazne prekročiť a jej matka bola namiesto pobúrenia viac ako nadšená.

Mladá Američanka Madison Brooke si svojimi videami získala obrovskú priazeň ľudí. Momentálne ju sleduje takmer 8 miliónov fanúšikov. Dôvodom je predovšetkým jej šokujúce priznanie o netradičnom fungovaní rodiny.

Brunetka sa totiž o svojho manžela bez problémov podelí. ,,Viete ako udržujem svojho manžela šťastného? Nechám ho zabaviť sa s mojou mladšou sestrou,“ povedala v jednom z videí. Nasledovala drsná kritika zo strany ľudí, no Madison ešte pritvrdila.

Priznala totiž, že žije v dome nielen so sestrou, ale aj so svojou matkou, ktorá ju niekedy nahradí v manželskej posteli. Žena tiež prezradila, že manželovi dvakrát do týždňa dovolí, aby ju pri milovaní zastúpila sestra alebo matka. Otvorene vyhlásila, že sú rodina swingerov a medzi priateľmi sa tým vôbec netaja.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: TikTok/madibrooks567