15. séria Farmy priniesla na obrazovky TV Markíza niekoľko párikov. Vzplanutie nastalo aj u Niki a Matúša. Ich vzťah však po návrate domov nevydržal. Exfarmári dokonca neostali ani kamaráti.

Niki sa Matúš zapáčil hneď, ako prišiel na statok. A hoci sympatie vládli aj na druhej strane. po celý čas bolo očividné, že u čiernovlásky sú omnoho intenzívnejšie.

Diváci Farmy boli zvedaví, či dvojici vzťah vydrží aj v realite. Bohužiaľ, nestalo sa tak. Už počas finále Matúš uviedol, že s finalistkou išli od seba. Potetovaná kráska zo Slovenskej Ľupče jeho slová potvrdila. Ako prezradila pre Plusku, veľkú rolu zohrala i diaľka, keďže Matúš žije v Košiciach.

FARMA 15: Ako pozorne ste ju sledovali? Otestujte sa pred finále!

,,Prišli sme na to, že sme odlišní ľudia a bola to farmárska láska, kde potrebujete mať niekoho, kto za vami stojí, aj keď on za mnou veľakrát skôr nestál. Ja som však za ním stála a držalo ma to nejako hore. Vzťah stroskotal, no nehnevám sa naňho, bol mi psychickou oporou a ďakujem mu,“ uviedla pre Plusku Niki.

Mnoho párov ostáva po rozchode aspoň v kamarátskom kontakte. To ale nie je prípad tejto dvojice. „Je zablokovaný. Tento koniec inicioval Matúško s tým, že to tak necíti a necítil to ani na Farme. Samozrejme, dotklo sa ma to, lebo som sa snažila, ale ak tam nie sú city, srdce neoklamete,“ vyjadrila sa súťažiaca, ktorá počas finále dostala od divákov najviac hlasov.

„Necítil som to už ani na Farme veľmi, no chcel som tomu dať šancu vonku, nakoniec to nejak zlyhalo. Momentálne nie sme ani kamoši,“ znie Matúšovo stanovisko.

Zdroj: Pluska | Foto: Facebook/Farma