Na statku začína všetkým farmárom čoraz viac liezť na nervy trojuholník Táňa – Peter – Miša. Pevné vzťahy v malej skupinke sú však založené na sympatiách kamionistu ku kučeravej divožienke. Karin teraz ale rozohrala krutú hru, ktorú Táňa zrejme nerozdýcha!

Farmárom pomaly, ale isto dochádzajú nervy s intrigánskou skupinkou v zložení Táňa Brunayová, Peter Harezník a Michaela Štefániková, ktorej pevnosť je založená najmä na sympatiách kučeravej dračice a vysmiateho kamionistu. Táňa sa náklonnosťou k Petrovi netají ani pred spoluhráčmi a nedávno mala podľa slov Renáty dokonca prezradiť viac ako vzťahu s Paľom, ktorý ju čaká doma. Priateľ sa ale Táni zastáva a celú situáciu na Farme si vysvetľuje svojsky.

Ostatní na Farme ale najnovšie vymysleli krutý plán, ako dvojicu oslabiť, či dokonca rozbiť a navždy sa zbaviť nepríjemného trojuholníka. Najväčší záujem na zničení majú Dominik Porubský s Milanom Vysokaiom, ktorý podhodil Karin svoj diabolský návrh. Farmári plánujú vyslať blondínku ako vábičku, ktorá má vyvolať žiarlivosť a nervozitu Táni.

Karin sa svojej úlohy radostne zhostila a aj sama si všimla, že akonáhle sa Peter objaví v jej blízkosti, Táňa sa začne podľa jej slov klepať. Blondínka dlho nečakala a pri najbližšej príležitosti začala kamionistu oslovovať „zlatíčko“ a pozvánky na prisadnutie a nabitú fajočku nasledovali v tesnom závese. Peter sa pozornosti mladej dievčiny potešil a v najbližších dňoch sa ukáže, aké výsledky prinesie farmárom nová rozbehnutá hra.

Zdroj │ Foto: YouTube, TV Markíza