Slovenská producentka a scenáristka dnes oslavuje svoje 44. narodeniny! More, slnko, pláž a bujarú oslavu však vystriedalo nemocničné lôžko. Wanda Adamik Hrycová sa totiž v romantickom Toskánsku bola nútená zveriť do rúk lekárov.

Tomu sa povie smola! Wanda Adamik Hrycová si v dnešných dňoch nerobí starosti s fúkaním narodeninovej torty, ale s vlastným dýchaním. Silná alergia na olivovníky ju totiž dostala až na nemocničné lôžko: „Po roku a pól konečne na dovolenke v teple a pri mori a ja schytám tú najhnusnejšiu alergiu na svete,“ sťažuje sa oslávenkyňa.

Wandin stav bol taký vážny, že ju opuchnuté dýchacie cesty priviedli až do nemocnice: „Po ceste do špitála, keď mi postupne puchli všetky dýchacie cesty, mi, veru, do smiechu nebolo… Doktori však zamakali, niečo mi pichli do zadku, niečo ďalšie mi práve steká do žily a, chvalabohu, úľava sa dostavila takmer okamžite,“ opisuje úspešná producentka chvíle hrôzy.

Svoj zmysel pre humor však nezaprela a okrem desivého priebehu dovolenky sa podelila aj s ponaučením, ktoré vzišlo z narodeninovej dovolenky. „Keď môjho muža na jar opät chytí jeho tradičná megasilná alergia, už sa na neho nebudem pozerať ako na simulanta, ktorý sa len chce uliať z jarných záhradkárskych prác, ako som ho doteraz upodozrievala. Darmo, nie som ja stavaná do prírody, krčmy mi svedčia viac, číha tam na mňa podstatne menej nebezpečenstva,“ uzatvára skúsenosť Wanda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/wandahrycova