Krátko pred Vianocami prežíva producentka Wanda Hrycová mimoriadne náročné chvíle. Na svahu sa jej totiž pri lyžovaní zranil syn, ktorý musel byť okamžite prevezený vrtuľníkom do nemocnice. Ako prezradila užialená mama, rodinu čaká najťažší mesiac.

Wanda Hrycová pochovala začiatkom roka milovaného otca. Pred Vianocami ale prežíva sympatická producentka mimoriadne náročné chvíle opäť. Jej malý syn sa totiž zranil na lyžiarskom svahu. Ako prezradila zúfalá Wanda, do nemocnice ho musel previezť záchranársky vrtuľník.

Toto je jeden zo zážitkov, ktoré som do zbierky naozaj nepotrebovala. Vidieť svoje dieťa zvíjať sa od bolesti, tá neistota, keď netušíte, čo mu je, keď sa modlíte, aby to v tom najhoršom prípade bola zlomenina nohy,” napísala na Instagram, kam pripojila aj video so smutnými zábermi.

A aby som sa medzičasom nezbláznila strachom, v rámci nejakej snahy odpútať myseľ od toho najhoršieho som to celé točila a fotila. Pre neho, aby vedel, čo zažil, kým bol pod sedatívami. Prvýkrát letel vrtuľníkom, tak nech má na to pamiatku,” dodala. Najbližší mesiac bude pre rodinku veľmi náročný, no Wanda vyjadrila nádej, že spolu všetko zvládnu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/wandahrycova