Zdá sa, že Dara Rolins našla po rokoch konečne šťastie. Okrem z napohľad intenzívneho vzťahu s Pavelom Nedvědom sa môže najnovšie tešiť aj z horúcej noviny z jej pracovného života. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že okrem hudobnej sféry sa Rolins začala pohybovať aj vo svete módy. Dôkazom toho je i speváčkina riflová kolekcia oblečenia z roku 2021, pričom ani tomuto roku nezostala talentovaná blondínka nič dlžná. Stala sa totiž tvárou úspešnej talianskej značky so spodným prádlom.

„Je mi cťou byť ambasádorkou a predstaviť vám na svojom tele ich novú kolekciu,“ pochválila sa, pričom si neodpoustila aj zopár skvelých záberov na vyrysované brucho. Tie si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Okrem chvály na pracovný úspech sa Dara stretla aj s množstvom reakcií od jej kolegov influencerov. „Moju dobrú náladu by mi vyčarovalo, keby mám tvoju postavu,“ v dobrom ju podpichla Eva „Evelyn“ Kramerová, čím narážala práve na spomínané fotky odhaleného bruška. Obdiv jej vyjadrili aj české tváre Monika Marešová či Naomi Adachi.

Dara Rolins s partnerom Pavelom Nedvědom a dcérou Lolou

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/dararolins_vermi