Vladovi Weissovi došla trpezlivosť. Na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom napísal viac ako dosť. K tomu priložil video, ktoré zachytáva posledné okamžiky pred policajnou kontrolou.

Okresná prokuratúra zastavila trestné stíhanie voči Vladimírovi Weissovi ml. vo veci jazdy pod vplyvom alkoholu. Do prípadu sa obula generálna prokuratúra s tým, že všetko prešetrí.

Slovenskému reprezentantovi zrejme došla trpezlivosť a na svoj Facebook napísal status: “Na základe agresívnych a nepravdivých článkov a dokumentov v nich, ktoré nemali byť medializované, rozhodol som sa, že zverejním aj ja jeden z dôkazov, ktorý ma zbavil viny. Video z auta nebolo doposiaľ zverejnené, pretože bolo použité na pomoc vyšetrovaniu, a bolo mi odporučené, aby som žiaden z dôkazov nemedializoval. Keďže bol prípad v posledných dňoch ukončený, no aj napriek tomu sa média snažia presvedčiť verejnosť o mojej vine, rozhodol som sa tento dôkaz prestrieť verejnosti. Mrzí ma najmä to, že celá kauza trápi moju rodinu, blízkych a taktiež mojich fanúšikov, ktorých si vážim. Som vychovaný ako čestný človek, ktorý si cti pravdu. Ak by som v osudný večer vozidlo viedol, k činu sa priznám.”

Ku statusu pridal aj video, ktoré zachytáva okamihy tesne pred policajnou kontrolou.

Zdroj|Foto:  Facebook