Dominika Cibulková sa venuje tenisu od svojho útleho detstva, pričom je pre ňu doteraz srdcovou záležitosťou. V posledných mesiacoch však svoju vášeň trochu zanedbávala, keďže v tajnosti pripravovala pre fanúšikov úžasnú novinku. Nakoniec však nevydržala a všetko prezradila na sociálnej sieti.

V súvislosti s Dominikou sa čoraz viac skloňuje tehotenstvo. Verní priaznivci tenistky ju opakovane nemiestne upozornili, že viditeľne pribrala. Očakávalo sa, že známa blondínka sa čoskoro prizná, že pod srdcom nosí bábätko. Namiesto toho však prišla s úplne inou novinkou, z ktorej je absolútne nadšená.

Cibulková totiž čoskoro vydá knihu s názvom ,,Tenis je môj život“. ,,Musím sa vám priznať, že neviem vydržať, aby som sa s vami konečne podelila o informáciu o mojej knihe. Som presvedčená, že úprimnejšia som v nej byť nemohla. Hovorím o svojej tenisovej ceste plnej krásnych úspechov, ťažkých pádov, o tom, ako to na kurte vyzerá z môjho pohľadu,“ napísala na sociálnej sieti.

30-ročná módna ikona sa však rozhodla opísať aj odvrátenú stránku profesionálnej športovkyne, keď sa na dlhé roky stali hotelové izby jej domovom. Dominika sa tiež musela zmieriť s faktom, že jej rodina a priatelia sú od nej vzdialení tisíce kilometrov. Fanúšikovia sa tak určite majú na čo tešiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/domicibulkova