V dvanástej sérii reality šou Farma nebola núdza o napäté situácie, konflikty či komplikované vzťahy. Kým láska medzi Erikom Zahorjanom a Sárou Adamčíkovou stroskotala takmer okamžite po vypnutí kamier, blízki kamaráti Lukáš Stanislav a Xénia Gregušová si k sebe predsa len našli cestu!

To, o čom sa dlhé týždne len šepkalo, sa stalo realitou! Po ukončení šou bola víťazka Xénia v neustálom kontakte s niektorými z farmárov, pričom spoločnosť jej zväčša robili Lukáš a Henrich Kuľko. Kým Casanova zo Spišského Štiavnika dnes tvorí pár s ďalšou hviezdou relácie Rebekou Hlavatou, sympatický Lukáš predsa len dobil srdce krásnej Žilinčanky.

Tej svoju lásku vyznal už pred televíznymi kamerami, avšak toho času patrilo srdce Xénie inému mužovi. Ako vtedy prezradila, aj keď jej bol rodák z Chraste nad Hornádom sympatický, na statku nemienila riešiť žiadne užšie vzťahy. Všetko sa zmenilo po ukončení dvanástej série, kedy spolu začali farmári tráviť čas aj bez pozornosti širokej verejnosti.

Potom, čo oslávili bok po boku príchod roku 2021, sa fanúšikom prihovorili aj nedávno, kedy si Lukáš nechal ostrihať svoje charakteristické dlhé vlasy. Práve vo videu oslovil Xéniu „láska“, čo neušlo pozornosti mnohých divákov. Následne spolu dvojica strávila čas aj sviatok sv. Valentína, pričom len pred okamihom konečne potvrdili, že tvoria pár. Práve víťazka finančnej výhry vo výške 75 000 € zverejnila fotografiu, na ktorej sa s dnes už oficiálnym priateľom oddáva sladkému bozku v objatí zasneženej krajiny. No konečne!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/xenia_gregusova, lukas.stanislav, farma.markiza