Posledná séria reality šou Farma bola plná rôznych vzťahových liniek, pričom medzi najkrajšie páry patrili Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav. Mimoriadne sympatická dvojica, ktorá bola favoritom celej relácie, k sebe mala blízko už počas natáčania, avšak vzťah bol pred kamerami na priateľskej báze. Všetko sa ale zmenilo po vypnutí televíznych kamier.

Xénia a Lukáš boli dlhodobo spájaní nielen farmármi, ale aj divákmi reality šou. Priateľský a empatický cestovateľ trávil po boku tanečnice takmer každú chvíľu, pričom neskôr boli spojení aj fiktívnou svadbou. Aj keď si spočiatku víťazka šou nedokázala predstaviť s Lukášom vzťah, všetko sa zmenilo po ukončení súťaže, kedy spolu začali tráviť čoraz viac času mimo televíznych kamier.

Láska dvojice napokon predsa len rozkvitla a momentálne sa sťahujú do spoločného podnájmu v Žiline. „Zvrtlo sa to celkom rýchlo, ale dalo sa to čakať. Rozhodli sme sa so Xenkou, že už nás nebaví cestovať od nej ku mne a naopak. Rozhodli sme sa preto pre spoločné bývanie,“ napísal zamilovaný Lukáš k novému videu, v ktorom fanúšikom ukázali aj prvé zábery z bytu. Ako však podotkli, zmluvu majú len na tri mesiace, nakoľko potom mieni dvojica pracovne odcestovať do zahraničia kvôli novej šou Love Island.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube