Xénia Gregušová je momentálne úradujúcou víťazkou reality šou Farma 12, keďže sa jej v decembri minulého roka podarilo vyhrať v záverečnom dueli rozprávkovú sumu vo výške 75 000 €. Mnohí Slováci boli zvedaví, či sa s výhrou rozdelí alebo sa bude opakovať scenár z minulosti.

Celé Slovensko sa v minulosti prizeralo hádke medzi Luciou Mokráňovou a Tomášom Mrvom, ktorí účinkovali vo Farme 7. Obaja si ešte pred finále sľúbili, že si výhru 50-tisíc eur spravodlivo rozdelia, a dokonca podpísali zmluvu. Aj napriek tomu, že vyhral rodák z Trnavy, známa blondínka dodnes nedostala ani cent. Celá vec sa tak už dlhé roky rieši prostredníctvom právnikov.

V prípade najnovšej série Farmy 12, ktorú vyhrala 21-ročná Žilinčanka, však problém s rozdelením výhry vôbec nenastal. Farmári Xénia Gregušová, Henrich Kuľko a Lukáš Stanislav sa totiž ešte pred finále jasne dohodli, ako bude rozdelená suma 75-tisíc eur.

Víťazstvo si napokon odniesla talentovaná učiteľka v tanečnej akadémii, ktorá si získala aj najväčšiu priazeň diváckeho publika. Xénia sa údajne rozhodla dodržať slovo a každému z jej súperov mala dať po 15-tisíc eur. Z celkovej výhry sa tak ukrátila o 30-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: IG/farma.markiza, markiza.sk, FB/Farma