Xénia dodržala slovo: Heňovi a Lukášovi dala z výhry túto SUMU!

Dátum:

Xénia Gregušová je momentálne úradujúcou víťazkou reality šou Farma 12, keďže sa jej v decembri minulého roka podarilo vyhrať v záverečnom dueli rozprávkovú sumu vo výške 75 000 €. Mnohí Slováci boli zvedaví, či sa s výhrou rozdelí alebo sa bude opakovať scenár z minulosti.

Celé Slovensko sa v minulosti prizeralo hádke medzi Luciou Mokráňovou a Tomášom Mrvom, ktorí účinkovali vo Farme 7. Obaja si ešte pred finále sľúbili, že si výhru 50-tisíc eur spravodlivo rozdelia, a dokonca podpísali zmluvu. Aj napriek tomu, že vyhral rodák z Trnavy, známa blondínka dodnes nedostala ani cent. Celá vec sa tak už dlhé roky rieši prostredníctvom právnikov.

V prípade najnovšej série Farmy 12, ktorú vyhrala 21-ročná Žilinčanka, však problém s rozdelením výhry vôbec nenastal. Farmári Xénia Gregušová, Henrich Kuľko a Lukáš Stanislav sa totiž ešte pred finále jasne dohodli, ako bude rozdelená suma 75-tisíc eur.

Víťazstvo si napokon odniesla talentovaná učiteľka v tanečnej akadémii, ktorá si získala aj najväčšiu priazeň diváckeho publika. Xénia sa údajne rozhodla dodržať slovo a každému z jej súperov mala dať po 15-tisíc eur. Z celkovej výhry sa tak ukrátila o 30-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: IG/farma.markiza, markiza.sk, FB/Farma

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...