Kým na televíznych obrazovkách neustále prebiehajú súboje v reality šou Survivor, všetci účastníci sú už z Dominikánskej republiky v pohodlí svojich domovov. Jednou z tých, čo sa v súťaži o 100-tisíc eur ukázala ako skutočná bojovníčka a športovkyňa, je Xénia Gregušová, víťazka Farmy 12.

Reality šou Survivor ešte stále nepozná svojho víťaza, avšak na televíznych obrazovkách je aj naďalej v hre jedna z najobľúbenejších tvárí, 22-ročná Xénia Gregušová. Tá na ostrov odchádzala nielen s odhodlaním bojovať, ale aj ideálnou postavou, pričom ako priznala, ručička na váhe jej v tom období ukazovala 56 kilogramov.

Keďže sa sympatickej víťazke Farmy kopili otázky na postavu a koľko schudla počas pobytu v Dominikánskej republike, Xénia bez okolkov odpovedala pred svojim štvrť miliónovým publikom na sociálnej sieti Instagram. “No, keď som tam šla, tak som mala 56 a tam som mohla schudnúť na takých 50 – 49. A teraz tým, ako som sa rozpapala mám 62,5.”

Ako však plavovláska uviedla, najťažšia bola po návrate z Farmy, kedy mala 66 kilogramov, pričom tesne pred finále, kedy trávila čas doma, sa jej podarilo zhodiť na 57. Xénia tiež dodala, že odkedy sa vrátila zo šou Survivor, konzumuje jedno cez druhé a práve od dnešného dňa začína so zdravou stravou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/xenia_gregusova