Už onedlho sa na televízne obrazovky vráti divákmi mimoriadne obľúbená šou Farma, pričom dvanástu sériu s prehľadom vyhrala nekonfliktná Xénia Gregušová. Kráska zo Žiliny, ktorá pred natáčaním pôsobila ako učiteľka tanca v tanečnej akadémii, však na statku neprišla len k slušnému finančnému obnosu, no našla tu aj svoju lásku!

22-ročná Xénia Gregušová si získala mimoriadnu priazeň televíznych divákov a napokon sa stala víťazkou reality šou Farma 12. Okrem finančnej hotovosti a neopakovateľných zážitkov, tu však kráska našla aj svoju polovičku, o 10 rokov staršieho Lukáša Stanislava. Aj keď to spočiatku vyzeralo, že vzťah dvojice ostane len na kamarátskej úrovni, opak je pravdou a po vypnutí kamier si k sebe exfarmári predsa len našli cestu.

Zamilovaný pár napokon pred verejnosťou oficiálne potvrdil svoju lásku priamo na Valentína, pričom dnes už spolu bývajú v prenajatom byte a pripravujú šou Love Island. Ešte predtým si však Xénia s Lukášom odskočili na dovolenku, odkiaľ fanúšikov prekvapili jedinečným záberom. Zväčša hanblivá plavovláska totiž odhodila zábrany a v náručí svojho partnera sa nechala na chorvátskej pláži zvečniť „hore bez“.

Xéniu bez vrchného dielu plaviek môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/xenia_gregusova, lukas.stanislav