Na televíznych obrazovkách môžu fanúšikovia sledovať už štrnáste pokračovanie reality šou Farma. Divácky obľúbená relácia sa stále teší mimoriadnej popularite, pričom jej účastníci práve tam začínajú veľké „kariéry“ influencerov. 

Okrem Jany Hrmovej, Lucie Mokráňovej či Lucie Gachulincovej sa darí aj víťazke spred dvoch rokov Xénii Gregušovej. Tá si na statku nielenže našla lásku a dodnes tvorí pár so sympatickým Lukášom Stanislavom, no domov si mala odniesť aj rozprávkovú výhru v podobe 75-tisíc eur.

Ako ale sama prostredníctvom Instagramu priznala, nie je to tak celkom pravda. Výhra sa kráti o 20-percentnú daň a blondína sa navyše podelila s finalistami. ,,Čo sa týka peňazí z výhry, tak tie sú už v aute a byte,“ priznáva a tvrdí, že peniaze sú už všetky investované.

,,Ale tak, z výhry som mala v podstate len 30-tisíc, keďže sa zdanila a potom som sa ešte delila s Lukym a s Heňom. Takže, neboli to žiadne obrovské peniaze, ale bolo to super na začiatok, na také odrazenie sa z dna,“ hovorí Xenka, ktorá okrem Farmy zažiarila aj v náročnej šou Survivor. Tú síce nevyhrala, no srdcia fanúšikov si získala tak či tak.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/xenia_gregusova, farma.markiza