Obľúbená YouTuberka Kristýna Třešňáková, známa ako “Týnuš Třešničková”, utrpela v Istanbule koncom septembra uplynulého roka vážne zranenia, kedy ju zasiahol otvorený plameň priamo pri príprave večere vo vychytenej reštaurácií.

Česká kráska sa spoločne s priateľom nachádzala v Istanbule, keď sa rozhodli navštíviť vychytenú reštauráciu. Príprava večere sa uskutočnila priamo pri ich stole, pričom dvojicu zasiahol rozsiahly plameň. Kristýna utrpela popáleniny oboch rúk, hrude aj tváre.

Známa YouTuberka postupne zverejňovala zábery, kde bolo okamžite vidieť intenzívne známky popálenia. Svoju tvár však verejnosti neukázala, a tak sa fanúšikovia domnievali, že táto oblasť je postihnutá najviac. Pred pár dňami však nabrala odvahu a ukázala tvár, aj keď si zakrýva bradu a ústa. Práve tieto miesta sa zrejme musia ešte zahojiť.

Je však zrejmé, že Týnuš opäť naberá sebavedomie a znova našla chuť do života. Dokonca sa chce znova parádiť, čo bolo v minulosti jej každodennou záležitosťou. ,,Po ôsmich mesiacoch som si nalepila riasy a zvýraznila obočie,“ napísala k najnovšiemu príspevku.

Popáleniny Týnuš si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj | Foto: Instagram/tresnickova