Z Ameriky prišla zdrvujúca správa: Angelina Jolie zomiera!

Dátum:

Angelina Jolie patrila kedysi k najpríťažlivejším a najženskejším herečkám sveta, no v posledných rokoch sa zmenila od základov, pričom sa o ňu rodina i fanúšikovia oprávnene strachujú. Na verejnosť sa totiž dostala informácia, že úspešnej umelkyni ostávajú posledné momenty života.

Filmová Lara Croft si v posledných rokoch prešla nesmierne náročným obdobím, pričom sa psychický aj emocionálny stres odzrkadlil i na jej váhe. Angelina má totiž údajne vážiť iba zarážajúcich 34 kíl. V priebehu dňa má konzumovať kocky ľadu, bylinkový čaj a semienka.

Zdravotný stav šesťnásobnej matky sa má natoľko zhoršovať, že americký časopis National Enquirer priniesol šokujúcu informáciu, že slávna hviezda je na pokraji smrti. Uznávaní doktori, ale aj rodina sa nechali počuť, že je otázkou času, kedy Angelina skolabuje a zlyhajú jej orgány.

Je však zarážajúce, že herečka si je vedomá svojich problémov a údajne mala spísať poslednú vôľu. Desiatky miliónov však mala odkázať výlučne najstaršiemu synovi Maddoxovi, ktorého považuje nielen za svoje dieťa, ale aj najlepšieho priateľa. Pred štrnástimi rokmi si ho dokonca adoptoval herec Brad Pitt, no 17-ročný mladík sa verejne priznal, že sa vôbec necíti ako jeho syn a nechce s ním byť v kontakte.

Zdroj: nationalenquirer.com  |  Foto: YouTube

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...