Širokou verejnosťou otriasol prípad, kedy sa učiteľka správala k žiakovi viac ako odporne. Jej konanie, ktorého svedkom boli aj prítomní študenti, je zachytené na kamere. Mnohí rodičia sa začali obracať na riaditeľku školy s obavami, že ich deťom sa môže stať to isté.

Internetom sa momentálne šíri absolútne neľudský prístup pedagogičky, ktorá sa k žiakovi správala viac ako agresívne. Celý prípad sa stal vo Wurlande v americkom štáte Kentucky. Učiteľka Trina Abramsová si bola totiž dobre vedomá, že v triede má 9-ročného chlapca, ktorý trpí autizmom.

Nie je známe, čo u chorého chlapca vyvolal záchvat výbušnosti, no žena, ktorá mu mala byť oporou a upokojiť ho, spravila presný opak. Rozhodla sa ho potrestať netradičným spôsobom, keďže ho ťahala po chodbe ako handru. Nevedno však, čo sa dialo potom, keďže kamery jej ďalšie správanie nezachytili.

Matka autistického chlapca bola nahnevaná, a predovšetkým vydesená, keďže si ani nevedela predstaviť, čo musel jej syn v tej chvíli prežívať. Abramsovú čaká súdne pojednávanie a rodičia na čele s matkou nevinného chlapca požadujú primeraný trest za jej bezcitné správanie.

Zdroj: YouTube  |  Foto: YouTube